ماجرای بازگشت تیام و جپارف به استقلال جدی است؟

هجوم مدیربرنامه های مختلف پس از ابراز علاقه جپارف برای بازگشت به استقلال، باعث شده تا شانس حضور جپارف در استقلال کم گردد.

ماجرای بازگشت تیام و جپارف به استقلال جدی است؟

به گزارش خبرنگاران، در حالی که این روزها بحث بازگشت بازیکنان خارجی یعنی مامه تیام و سرور جپارف مطرح شده، به نظر می رسد حضور مهاجم سنگالی فعلی عجمان شانسی برای بازگشت به جمع آبی پوشان ندارد زیرا استقلالی ها تمایلی برای جذب دوباره این مهاجم ندارند.

علت اصلی این موضوع عملکرد نامناسب تیام در باشگاه فعلی اش است که باعث شده کادرفنی استقلال تمایلی برای به خدمت دریافت دوباره مهاجم ناآماده این روزهای عجمان نداشته باشد. دلیل مهم و بعدی آبی ها برای جذب تیام در نیم فصل مبلغ بالای رضایتامه این بازیکن است که استقلال اگر او را بخواهد، باید مبلغ بالایی به تیم اماراتی پرداخت کند که با وضعیت اقتصادی استقلالی ها بحث حضور تیام در استقلال منتفی است.

همچنین سرور جپارف که نیم فصلی را در تیمی قزاقستانی سپری کرد و بازی های کمی نیز برای تیمش به میدان رفت، دوباره تمایل خود را برای بازگشت به استقلال نشان داده است. البته پس از ابراز علاقه این هافبک ازبکستانی، بسیاری از مدیربرنامه ها و دلالان به این بازیکن پیغام دادند که واسطه حضور در جمع شاگردان شفر باشند. یکی از این افراد، شخصی است که قرار بود 136 هزار دلار برای بدهی استقلال به جپارف دهد اما تنها 13 دلار به این بازیکن داد. هجوم این مدیربرنامه ها باعث شده تا شانس بازگشت هافبک بازیساز فصل قبل استقلال به این تیم به کمتر گردد چراکه استقلالی ها اگر بخواهند این بازیکن را جذب نمایند، به وسیله این افراد اقدام به مذاکره نخواهند کرد و بدون واسطه با خود جپارف مذاکره می نمایند.

مدیران باشگاه استقلال معتقدند که عده ای از دلالان درحالی بحث حضور جپارف را داغ می نمایند که تنها به فکر سود شخصی از این قضیه هستند و دلیلی ندارد که در راستای اهداف آن ها اقدامی بنمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ماجرای بازگشت تیام و جپارف به استقلال جدی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای بازگشت تیام و جپارف به استقلال جدی است؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید