اخبار اقتصادی

انتصاب معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، قبادی جایگزین سینکی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشی ازاین حکم آورده است: با توجه به سوابق، تعهد، دانش و تجارت ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون بازرگانی وزارت صنعت ، معدن وتجارت منصوب می شوید.تا...

15 فروردین 1398

ماجرای بازگشت تیام و جپارف به استقلال جدی است؟

هجوم مدیربرنامه های مختلف پس از ابراز علاقه جپارف برای بازگشت به استقلال، باعث شده تا شانس حضور جپارف در استقلال کم گردد.

12 فروردین 1398

بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهور از خط آهن بستان آباد - تبریز

معاون پارلمانی رئیس جمهور از خط آهن بستان آباد - تبریز بازدید کرد.

11 فروردین 1398

داستان های برگزیده خط خطی منتشر شدند

برگزیده های نخستین جشنواره طنز خط خطی در قالب یک مجموعه 16جلدی منتشر شد.

25 اسفند 1397

نماینده افتخاری میراث فرهنگی در جزیره خارگ معرفی گردید

با صدور حکمی از سوی ناصر امیرزاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، علی جوکار به عنوان نماینده افتخاری این اداره کل در جزیره خارگ معرفی گردید.

4 اسفند 1397

تسریع در صدور مجوزهای اشتغالزایی در کرمانشاه

به گزارش خبرنگاران، هوشنگ بازوند امروز شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار گردید ضمن تاکید بر لزوم تسریع در خصوص صدور مجوزهای استغالزایی، گفت: باید از ظرفیت های اشتغالزایی در استان استفاده گردد.

9 بهمن 1397

نرخ جدید تاکسی های درون شهری و آژانش تلفنی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، عزت جبانی عصر امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری و آژانش تلفنی در اهر، گفت: این افزایش کرایه با رویکرد بهبود ارایه خدمات بهتر به شهروندان در مسیرهای مختلف و همچنین درک شرایط استهلاک...

29 دی 1397