اخبار و رویدادها

نرخ جدید تاکسی های درون شهری و آژانش تلفنی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، عزت جبانی عصر امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری و آژانش تلفنی در اهر، گفت: این افزایش کرایه با رویکرد بهبود ارایه خدمات بهتر به شهروندان در مسیرهای مختلف و همچنین درک شرایط استهلاک...

29 دی 1397

رادیو برای ناشنوایان شنیدنی شد

به گزارش خبرنگاران، دکتر صدیقه اعتمادسعید بعدازظهر یکشنبه در حاشیه راه اندازی برنامه مجله پزشکی رادیو سلامت برای افراد ناشنوا گفت: یکی از موضوعات مهم در توانمندسازی جامعه ارتقا سطح زندگی سالم است که ما این موضوع را برای افراد کم شنوا و ناشنوا که دچار...

28 دی 1397

ماهینی تنها تمرین کرد، انصاری در تیم ذخیره ها

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی با سپیدرود بدون ماهینی و در حالی که انصاری در تیم ذخیره ها قرار گرفته بود، برگزار گردید.

24 دی 1397

والمارت با هدست واقعیت مجازی به کارمندانش آموزش می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، والمارت قصد دارد با استفاده از فناوری واقعیت مجازی بیش از یک میلیون کارمند خود در سراسر آمریکا آموزش دهد. این خرده فروشی با استفاده از 17 هزار هدست Oculus Go در تمام 5 هزار فروشگاه خود سعی دارد آموزش هایی برای کارمندان خود...

22 دی 1397

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعاهای وزیر خارجه مراکش

سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت :ادعاهای وزیر خارجه مراکش نه تنها از اصالت برخوردار نیست، بلکه باز تکرار اتهامات ایران ستیزانه کسانی است که خواهان انشقاق و تفرقه در دنیا اسلام هستند.

20 دی 1397

فوتبال دنیا، منچستریونایتد با قطع روند برتری های واتفورد به مدعیان نزدیک شد

فوتبال دنیا - تیم فوتبال منچستریونایتد، روند موفق واتفورد را قطع کرد و به جمغ مدعیان نزدیک شد.

15 دی 1397

گوگل کروم به روز رسانی شد ، افزونه حسگر اثر انگشت به اندروید و مک افزوده شد

شرکت گوگل از به روز رسانی جدید خود برای برنامه محبوب کروم رونمایی نموده است. برنامه ای که می تواند برای کاربران جالب توجه باشد.

13 دی 1397

نقش عالیشاه در بازی با الدحیل، بال پرواز

مقابل الدحیل، عالیشاه دوباره به خط هافبک برمی شود تا برای علیپور و منشا موقعیت گل بسازد.

12 دی 1397

اعزام تیم ملی تکواندو به گرندپری چین تایپه با 5 هوگوپوش

تیم ملی تکواندوی مردان با ترکیب 5 تکواندوکار در مرحله سوم مسابقات گرندپری 2018 که به میزبانی چین تایپه برگزار می گردد حضور پیدا می نماید.

12 دی 1397

فولکس واگن اتحاد بین شرکتی ایجاد می نماید ، خودروهای خودران استانداردهای ویژه خواهند داشت

شرکت خودروسازی فولکس واگن به دنبال آن است که در حوزه خودروهای خودران یک اتحاد بین المللی ایجاد کند. هدف از این کار افزایش استانداردهای خودروسازی توصیف گردیده است.

12 دی 1397

باخت پرگل اشلانسک

احمدزاده، بازیکن ایرانی که در ترکیب اصلی تیم اشلانسک وروتسلاو به میدان رفته بود از شروع نیمه دوم جای خود را به آگوستو، مدافع 31 ساله پرتغالی داد.

12 دی 1397