انصاری فرد: سلطانی فر بسیار مُصِر است استقلال و پرسپولیس تا انتهای اسفند واگذار شوند، مهاجمانی را برای نیم فصل دوم شناسایی کرده ایم

به گزارش وبلاگ معلم، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که وزیر ورزش و جوانان اصرار دارد که سرخابی های پایتخت تا انتهای اسفند امسال به بخش خصوصی واگذار شوند.

انصاری فرد: سلطانی فر بسیار مُصِر است استقلال و پرسپولیس تا انتهای اسفند واگذار شوند، مهاجمانی را برای نیم فصل دوم شناسایی کرده ایم

به گزارش وبلاگ معلم، محمدحسن انصاری فرد پس از پایان نشست کارشناسی و تصمیم گیری درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس، به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: سلطانی فر بسیار مُصِر است تا آخر اسفند ماه امسال، این واگذاری اتفاق بیفتد و ما از عزم و اراده وزیر ورزش برای واگذاری استقلال پرسپولیس بسیار خوشحالیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان قول هرگونه همکاری را در مواردی که در روند واگذاری به این وزارتخانه مربوط است، به دو باشگاه داده و ما را هم مکلف کرد که با جلسات و پیگیری های روزانه، موارد مربوط به خودمان را انجام دهیم. امیدواریم با این جدیت تا پایان سال، شاهد واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی باشیم.

وی اضافه نمود: یکی از مهمترین موارد برای واگذاری این است که تراز مالی دو باشگاه مثبت باشد. مهمترین کاری که وزیر هم دستور آن را به بخش حقوقی وزارت ورزش داد، این بود که سند ورزشگاه درفشی فر به نام پرسپولیس و ورزشگاه مرغوبکار به نام استقلال زده شود. وقتی دارایی ها افزایش یابد، طبیعی است که تراز بالا می رود. از طرفی برخی وظایف مهم از جمله تنظیم ترازنامه مالی هم به عهده ماست که باید هرچه سریع تر آن را برطرف کنیم.

انصاری فرد درباره وضعیت کنونی پرسپولیس گفت: می توانیم نمره خوبی به کالدرون بدهیم، چون هنوز در کورس رقابت هستیم و اگر پنالتی ما در بازی برابر ماشین سازی گل می شد، الان دوم جدول بودیم. تا نیم فصل امکان جابه جایی بازیکنان را نداریم، اما برای نیم فصل دوم مهاجمانی را شناسایی کردیم که با تشخیص کالدرون، بهترینِ آنها را استخدام می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انصاری فرد: سلطانی فر بسیار مُصِر است استقلال و پرسپولیس تا انتهای اسفند واگذار شوند، مهاجمانی را برای نیم فصل دوم شناسایی کرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: سلطانی فر بسیار مُصِر است استقلال و پرسپولیس تا انتهای اسفند واگذار شوند، مهاجمانی را برای نیم فصل دوم شناسایی کرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید