اخبار سیاسی

مرادی: جام فجر باقدرت و باشکوه برگزار خواهد شد

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: جام فجر را با قدرت و باشکوه در تهران میزبانی خواهیم کرد تا بار دیگر شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس کشورمان در عرصه های جهانی باشیم.

22 خرداد 1398

تخصیص 62 هزار میلیارد تومان برای 71 هزار پروژه

رییس سازمان برنامه و بودجه تخصیص ها در لایحه بودجه 98 را فقط بر پایه اولویت ها عنوان نمود و گفت: دولت سال آینده باید 62 هزار میلیارد تومان را میان 71 هزار پروژه تقسیم کند.

17 خرداد 1398

گلایه از کمبود بودجه باروری ابرها

مدیر مرکز ملی مطالعات و تحقیقات بارورساززی ابرها گفت: بودجه ای که سال جاری برای فرآیند باروسازی ابرها در نظر گرفته شد تنها 6 میلیارد تومان بود که در مقایسه با کاری که برای پروژه های بارورسازی انجام می گردد، بسیار ناجیز است.

15 خرداد 1398

فروپاشی ائتلاف بزرگ ملی افغانستان رسما اعلام شد

سخنگوی ائتلاف بزرگ ملی افغانستان گفت که عمر سیاسی این ائتلاف به دلیل چند دستگی در حمایت از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری به سرانجام رسیده است.

14 خرداد 1398

عبور ژاپن از نام های بزرگ: هوندا، کاگاوا و اوکازاکی

ژاپن با این تفکر که جام جهانی 2022 را با قدرت شروع کند و به جمع تیم های مدعی راه یابد،برای جام ملت ها انبوهی از ستاره های بعضا مسن خود را به امارات نیاورده و تغییر نسل را به بهترین شکل انجام داده.

13 خرداد 1398

مادورو دور دوم ریاست جمهوری را باانتقاد از آمریکا واروپاآغازکرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، نیکلاس مادورو که روز پنج شنبه طبق برنامه ریزی قبلی در دادگاه عالی کاراکاس برای شروع دومین دور ریاست جمهوری خود سوگند یاد کرد، در سخنرانی خود از اتحادیه اروپا انتقاد و واشنگتن را متهم کرد که علیه کشور بحران زده وی...

3 خرداد 1398

حمله تند ریچارد هاس به ترامپ بدلیل ادامه تعطیلی دولت آمریکا

به گزارش خبرنگاران، ریچارد هاس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا، در پیغامی که در توئیتر منتشر نموده آورده است: دونالد ترامپ تعطیلی دولت را به عنوان یک موضوع مفرد نگاه می نماید. اما این تعطیلی افراد حقیقی و خدمات مرکزی را که بر عملکرد اقتصاد در جامعه تاثیر...

29 اردیبهشت 1398

شروع عملیات اجرایی هفت طرح آموزشی در رویدر و میناب

به گزارش خبرنگاران، موسی دادی زاده سرخایی ظهر یکشنبه در آیین کلنگ زنی چهار طرح آموزشی در بخش رویدر شهرستان خمیر، اضافه نمود: مشارکت خیرین نوع دوست در طرح های آموزشی روند رو به رشدی دارد که نشان از عمق نوع دوستی و خیرخواهی انسان های شریفی است که با انفاق...

26 اردیبهشت 1398

وزیر ارشاد: برای بازنگری درباره لیست فیلم های توقیفی برنامه داریم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از وجود برنامه هایی در این وزارتخانه برای بازنگری درباره لیست فیلم های توقیفی اطلاع داد.

20 اردیبهشت 1398

حضرتی رئیس کمیته اصلاح آیین نامه شورای عالی اصلاح طلبان شد

الیاس حضرتی نائب رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، رئیس کمیته اصلاح آیین نامه این شورا شد.

17 فروردین 1398

انتصاب معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، قبادی جایگزین سینکی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشی ازاین حکم آورده است: با توجه به سوابق، تعهد، دانش و تجارت ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون بازرگانی وزارت صنعت ، معدن وتجارت منصوب می شوید.تا...

15 فروردین 1398

فوتبال دنیا، گواردیولا دوباره روبان زرد را زد و دلیلش را شرح داد

فوتبال دنیا - سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی دلیل استفاده دوباره از روبان زردی که قبلاً برایش دردسرساز شده بود را شرح داد.

10 فروردین 1398

توضیحات وزیر ارشاد به کمیسیون فرهنگی درباره تنزل کیفیت فیلم ها

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خبرنگاران، درباره موارد مطرح گردیده در جلسه عصر امروز کمیسیون فرهنگی گفت: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت پاسخ به سؤالات چند تن از نمایندگان، در جلسه کمیسیون فرهنگی حضور یافت.

15 بهمن 1397

عیادت معاون وزیر ورزش از مهدی شادمانی

به گزارش خبرنگاران، مهدی شادمانی از خبرنگاران با سابقه ورزشی است که از مدت ها پیش با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می نماید. وی که به دلیل این بیماری، تحت عمل جراحی و شیمی درمانی قرار گرفته، از چندماه گذشته در منزل تحت مراقبت است.

3 بهمن 1397

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعاهای وزیر خارجه مراکش

سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت :ادعاهای وزیر خارجه مراکش نه تنها از اصالت برخوردار نیست، بلکه باز تکرار اتهامات ایران ستیزانه کسانی است که خواهان انشقاق و تفرقه در دنیا اسلام هستند.

20 دی 1397