زندان در انتظار افرادی که ماسک صورت ندارند

به گزارش وبلاگ معلم، سان فرانسیسکو پوشیدن ماسک صورت را برای همه شهروندان اجباری و تأکید کرده است افرادی که قانون را نقض کنند متحمل جریمه مالی یا زندان می شوند.

زندان در انتظار افرادی که ماسک صورت ندارند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ معلم به نقل از بیزنس اینسایدر، سان فرانسیسکو پوشیدن ماسک صورت را برای همه شهروندان اجباری و تأکید کرده است افرادی که قانون را نقض کنند متحمل جریمه مالی یا زندان می شوند.

براساس آخرین آمار جهانی ایالات متحده آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان را دارد.

تا به امروز بیش از 748 هزار و 209 آمریکایی به کرونا مبتلا شده اند و از میان آنها 39 هزار و 856 نفر جان خود را از دست داده اند.

سان فرانسیسکو که پس از نیویورک متراکم ترین شهر آمریکا از نظر جمعیت است، پوشیدن ماسک صورت در اماکن عمومی را اجباری کرده تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا در این شهر جلوگیری شود.

کارمندان و کارگران فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و افرادی که از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، موظف به استفاده از ماسک صورت هستند.

براساس بیانیه جدید، تنها افرادی که بیرون از خانه و در فضای بیرون ورزش می کنند، ملزم به پوشیدن ماسک صورت نیستند؛ به آنها نیز توصیه می شود بهداشت فردی را رعایت کنند.

براساس دستورالعمل های ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، شهروندان این شهر ملزم به پوشاندن بینی و دهان خود هستند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "زندان در انتظار افرادی که ماسک صورت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندان در انتظار افرادی که ماسک صورت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید