خبرنگاران شمار افراد دارای ویروس کرونا در استان بوشهر به 38 نفر رسید

به گزارش وبلاگ معلم، بوشهر-خبرنگاران- دبیرستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: بر اساس اعلام سخنگوی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی با مثبت شدن آزمایش چهار نفر دیگر از بیماران شمار افراد دارای ویروس کرونا دراین استان تا روز 26 اسفند ماه به 38 نفر رسیده است.

خبرنگاران شمار افراد دارای ویروس کرونا در استان بوشهر به 38 نفر رسید

سعید کشمیری روز دوشنبه در جمع وبلاگ معلم اضافه کرد: از این شمار افراد دارای ویروس کرونا در استان 27 نفر بهبود و در قرنطینه خانگی به سر می برند.

وی خاطرنشان کرد: از چهار بیمار جدیدی که جواب آزمایش آن ها مثبت اعلام شده است، یکی از آنان آقایی 58 ساله ساکن شهرستان دشتستان و شغل راننده دارای سابقه سفر به گیلان است که در حال حاضر بهبودیافته و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

کشمیری اضافه کرد: بیمار دیگر نیز مردی 60 ساله ساکن شهرستان تنگستان که در حال حاضر بهبود یافته و قرنطینه خانگی است و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: دیگر بیمار جدید نیز زنی 56 ساله ساکن بوشهر که سابقه مسافرت به کازرون برای شرکت در مراسم فاتحه دارد در حال حاضر در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

کشمیری اضافه کرد: دیگر بیمار جدید نیز مردی 39 ساله ساکن بوشهر سابقه مسافرت به کرج داشته است و در حال حاضر در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بستری و از حال عمومی خوبی برخوردار است.

وی بابیان اینکه تا امروز 53 نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند گفت: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر تا به امروز 27 نفر از آنان با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند و هفت نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه مهم ترین کمک مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است، اضافه کرد: مردم تردد نکنند، در خانه بمانند، دور همی نروند، توصیه های بهداشتی را رعایت و در صورت علامت دار شدن به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه و نسبت به قطع زنجیره اقدام شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شمار افراد دارای ویروس کرونا در استان بوشهر به 38 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شمار افراد دارای ویروس کرونا در استان بوشهر به 38 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید