خانه کشتی پوریای ولی افتتاح شد

به گزارش وبلاگ معلم، رئیس هیئت کشتی استان اصفهان گفت: با کمک و حمایت خیرین و جامعه کشتی سالن کشتی پوریای ولی مرمت شد و امیدوارم بهترین بهره برداری را از خانه کشتی داشته باشیم.

خانه کشتی پوریای ولی افتتاح شد

به گزارش وبلاگ معلم، مصطفی میرزایی امروز چهارشنبه در آئین افتتاحیه خانه کشتی پوریای ولی اظهار کرد: شاد هستیم که سالن پیر کشتی استان اصفهان پس از گذشت یک سال مرمت و بازسازی شد.

وی ادامه داد: کار مرمت سالن کشتی پوریای ولی در مهر ماه سال 97 آغاز شد. از صفر تا صد سالن و تمام تجهیزات آن بازسازی و به روز شده است. خیران و جامعه کشتی دست در دست یکدیگر توانستند این سالن را مرمت کنند، امیدوارم بهترین بهره برداری را از خانه کشتی داشته باشیم.

رئیس هیئت کشتی استان اصفهان با اشاره به بودجه صرف شده برای بازسازی سالن کشتی شرح داد: تشک های کشتی قیمت بالایی دارند، حدود 200 میلیون تومان هزینه تشک های سالن شده است. تاسیسات و سرویس بهداشتی، نور و سیستم سقف سالن نیز به صورت کامل نوسازی شد.

در ادامه مراسم، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: شاد هستم که این سالن برای ورزشکاران آماده شد و امیدوارم که افتخار آفرینی این ورزشکاران را در سطح کشوری و بین المللی ببینیم. امیدوارم شاهد برنامه های بیشتری در سال های جاری باشیم و افراد بتوانند در رشته های مختلف برای ورزش استان اصفهان افتخار آفرینی کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خانه کشتی پوریای ولی افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه کشتی پوریای ولی افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید