تصاویر شماتیک از قاب نوکیا 9 با پنج جای دوربین منتشر شد

شرکت HMD Global به تازگی اعلام نموده که مراسمی را در شهر دوبی و در تاریخ 15 آذر ماه برگزار خواهد نمود. انتظار داریم در این مراسم شاهد معرفی سه گوشی نوکیا 8.1، نسخه جهانی نوکیا 7.1 پلاس که در حال حاضر با نام X7 در چین به فروش می رسد و همچنین شاهد گوشی ارزان قیمت نوکیا 2.1 پلاس باشیم. اگر خوشبینانه نگاه کنیم، ممکن است نوکیا در این مراسم یک سورپرایز هم برای ما داشته باشد و آن نوکیا 9 پیورویو خواهد بود که با توجه به اطلاعات و تصاویر لو رفته، پنج دوربین در بخش پشتی این گوشی حضور دارند.

تصاویر شماتیک از قاب نوکیا 9 با پنج جای دوربین منتشر شد

عکس سه بعدی که در بالا مشاهده می کنید، مربوط به قاب محافظ برای این گوشی است که احتمالا با توجه به تصاویر شماتیک از این گوشی ساخته شده است. در بخش پایینی این قاب همانطور که شاهد هستید، صندلی بلندگو، پورت USB-C و یک محفظه دیگر وجود دارد که ممکن است به میکروفون و یا جک هدفون تعلق داشته باشد. در لبه سمت راست این قاب نیز شاهد صندلی دکمه کم و زیاد کردن صدا و همچنین دکمه پاور هستیم. در بالای قاب نیز یک محفظه دیگر وجود دارد که ممکن است به میکروفون و یا جک هدفون تعلق داشته باشد. به طور کلی هنوز مطمئن نیستیم که این گوشی آیا جک هدفون خواهد داشت یا خیر.

در بخش پشتی این قاب اما هیجان انگیزترین نکته نوکیا 9 مشاهده خواهد شد. در مجموع شاهد 7 سوراخ روی قاب هستیم که یکی برای فلش LED و یکی هم برای سخت افزار فوکوس لیزری دوربین است. پنج محفظه دیگر اما به پنج دوربین این گوشی در بخش پشتی اختصاص خواهد یافت تا به این ترتیب شاهد یکی از هیجان انگیزترین گوشی هایی باشیم که به زودی عرضه خواهد شد.

شما درباره حضور پنج دوربین در این گوشی چه فکر می کنید؟ آیا با وجود این تعداد دوربین، نوکیا 9 می تواند لقب بهترین دوربین موبایلی را به خود اختصاص دهد یا در این زمینه شکست خواهد خورد؟ پیش تر در یک پست آنالیز کردیم که لزوما تعداد بیشتر دوربین در بخش پشتی به معنای نتیجه نهایی بهتر نخواهد بود و باید ببینیم نوکیا یا همان HMD با این پنج دوربین چه خواهد نمود.

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "تصاویر شماتیک از قاب نوکیا 9 با پنج جای دوربین منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر شماتیک از قاب نوکیا 9 با پنج جای دوربین منتشر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید