پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد، ابهت فوتبال ایران افزایش یافت

بهنام ابوالقاسم پور در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص حساسیت دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیماآنتلرز ژاپن گفت: باخت دو بر صفر پرسپولیس در دیدار رفت باعث شده تا کار این تیم به مراتب سخت تر از گذشته گردد. اگر پرسپولیس می توانست در ژاپن یک گل بزند کارش برای بازگشت به بازی خیلی راحت تر بود اما این تیم قدر موقعیت خود را در همان نیمه اول ندانست و گل نزد.

پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد، ابهت فوتبال ایران افزایش یافت

مهاجم اسبق پرسپولیس ادامه داد: با این حال باز هم می گویم پرسپولیس لایق قهرمانی است. این تیم می تواند همچون بازی های قبلی خود در تهران به پیروزی برسد و ورق بازی را برگرداند. حمایت طرفداران پرسپولیس مثال زدنی است و آنها می توانند از همین موقعیت نهایت بهره را ببرند تا به تیم حریف فشار بیاورند.

وی در ادامه اضافه کرد: فارغ از هر نتیجه ای که پرسپولیس بگیرد باید گفت این تیم واقعا کوشش نموده است و با دستان خالی توانست خودش را به این سطح برساند. تیمی که می تواند با همین وضعیت آینده فوتبال باشگاه ایران را نیز تضمین کند و بازیکنان بزرگی را به تیم های ملی فوتبال تزریق کند. پرسپولیس ابهت فوتبال باشگاهی ایران را در اسیا افزایش داده است و امیدوارم با تمام مشکلاتی که داشته و دارد به حق خود برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد، ابهت فوتبال ایران افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد، ابهت فوتبال ایران افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید