فال روزانه 14، 08، 1398

به گزارش وبلاگ معلم، فال روزانه سه شنبه 14 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان را تبریک می گوییم، شما انسان حساب گر و صرفه جویی هستید و برای خریدها و تصمیم های اقتصادی وسواس زیادی به خرج می دهید. سال جاری زمان آن فرا رسیده که خودتان را تحویل بگیرید و سخاوتمندتر زندگی کنید. نگران امور اقتصادی نباشید چرا که پول همان گونه آمده است از دست می رود و زندگی شما بیشتر از هر پول و ثروتی در جهان ارزش دارد. ماه آذر و دی که در پیش رو دارید را با جدیت و کوشش سپری کنید و اجازه ندهید روزمرگی های زندگی شما را از کار باز دارد. فکر و خیال های زیادی در فروردین ماه به سراغ شما می آید و اگر در این ماه مواظب رؤیا پردازی هایتان نباشید کار دست خودتان خواهید داد. بخت و اقبال در مرداد ماه سال آینده به سراغ شما می آید و روزهای خوشی در این ماه انتظار شما را می کشد. کارهای زیادی در شهریورماه خواهید داشت و در این ماه فرصت سر خاراندن پیدا نمی کنید. در آبان ماه سال آینده دیدگاه های جدیدی به زندگی در پیش روی شما قرار می گیرد و تغییرات مهمی را می توانید در زندگی خودتان و اطرافیان ایجاد کنید، به شرط اینکه بیشتر از همواره به جزئیات دقت کنید و اجازه ندهید موقعیت ها از جلوی چشم شما گذر نمایند.

فال روزانه 14، 08، 1398

حقیقتی تلخ را در دل نگه داشته اید و در افشای این حقیقت مردد هستید، امروز زمان خوبی است که دل به دریا بزنید و این حقیقت را برملا کنید. در افشا کردن این حقیقت از چیزی چشم پوشی نکنید و تمام مطالبی که مدت ها است در دل نگه داشته اید را بدون هیچ کم و کاستی بگویید. مطمئن باشید برملا کردن این حقیقت به ضرر هیچ کس نیست و آسیبی به شما یا اطرافیان وارد نمی گردد. اهل نظم و برنامه ریزی هستید و دوست دارید همه چیز طبق برنامه انجام گردد، اما چند روزی است که احساس می کنید ریسمان کارها از دست شما در رفته و کنترلی بر امور اطراف تان ندارید. در این شرایط هیچ چیز به غیر از یک استراحت کوتاه به شما یاری نمی نماید، با استراحت می توانید افکارتان را سروسامان دهید و دوباره با نظم بیشتر زندگی را در پیش بگیرید.

به رغم اینکه سن و سالی از شما گذشته است، اما اطرافیان آن گونه که باید و شاید روی شما حساب باز نمی نمایند و نظرهای شما را جدی نمی گیرند. امروز زمان خوبی است که ثابت کنید اهل فکر و منطق هستید و حتی از سن و سال تان هم بیشتر می فهمید. آتش عشق، جگر شما را سوزانده و به رغم کوشش های زیاد نتوانسته اید دلِ دلدار را بدست آورید. در نتیجه چند روزی است که اصلاً حال و روز خوبی ندارید و به فکر چاره هستید. ضروری است بدانید که چاره کار در دست خودتان نهفته است و یک بار دیگر برای بدست آوردن دل محبوب خود آستین بالا بزنید، مطمئن باشید این بار شرایط به گونه دیگری رقم خواهد خورد.

در چند روز گذشته به هر کاری دست زده اید گره ای در آن افتاده و احساس می کنید کسی چوب لای چرخ شما گذاشته است، اما جالب است بدانید گیر کار در نگرش شما به زندگی نهفته است و با تغییر رویکردی که به حل مسائل دارید، بدون شک این مسائل راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید حل می شوند. امروز قرار ملاقات یا مهمانی مهمی را در پیش رو دارید اما اوضاع بر وفق مراد شما نخواهد بود و کسی که با او مدتی است مشکل دارید در این مهمانی یا جلسه کاری حضور دارد. در نتیجه بهتر است این مهمانی را غنیمت بدانید و در فرصتی مناسب این فرد را به کناری بکشید و سنگ هایتان را با هم وا بکنید.

روز بسیار پرباری در پیش روی شما است و امروز ایده های جالبی به ذهن تان خطور می نماید. این ایده ها ممکن است به مذاق خیلی ها خوش نیاید اما شما راه خودتان را بروید و مطمئن باشید استمرار در هر کاری حرف اول را می زند. در یکی دو هفته آینده آزمون مهمی را در پیش رو دارید و می خواهید به هر قیمتی که شده از این آزمون سربلند بیرون بیایید. احتمال بیماری شما قبل از آزمون وجود دارد و برای اینکه زحمت های شما به دلیل بیماری برباد نرود، پیشنهاد می کنیم یکی دو هفته آینده حسابی مواظب سلامت تان باشید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید اصلاً سردماغ نیستید و حسابی اعصاب تان خورد است. مواظب گفته ها و کردار خود باشید تا خدای نانموده اعصاب خوردی شما به ناراحتی کسی منجر نگردد. به لحاظ اقتصادی در مضیقه هستید و به احتمال زیاد به همین دلیل هم هست که بی حوصله شده اید و اعصاب تحمل کسی را ندارید. در چنین شرایطی هیچ چیزی بهتر از گفت و گو با یک دوست یا یار قدیمی شما را آرام نمی نماید، به دیدن دوستی که می دانید می گردد روی هدایت هایش حساب باز کرد بروید و برای حل مسائل با او مشورت کنید.

روز عجیبی است و احساس می کنید زمان اصلاً نمی گذرد، از این شرایط بهره ببرید و با خیال راحت بدون اینکه نگران گذشت زمان باشید به انجام کارهای روزانه بپردازید. تصمیم مهمی باید بگیرد و این تصمیم سرنوشت یکی از اطرافیان شما را تغییر می دهد. در نتیجه نمی دانید دقیقاً چه تصمیمی را باید اتخاذ کنید. در چنین شرایطی بهتر است با خود این فرد که باید برای او تصمیم بگیرید مشورت کنید و پس از سبک و سنگین کردن تمامی جوانب، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. سفری کاری را در پیش رو دارید و اعضای خانواده از اینکه شما آنها را همراه خود نمی برید حسابی دلخور شده اند. با اعضای خانواده صحبت کنید و به آنها بگویید که جایی برای دلخوری وجود ندارد و اگر در آینده موقعیت سفر دیگری مهیا شد، حتماً با اعضای خانواده به مسافرت می روید و حسابی خوش می گذارنید.

از شرایط زندگی فعلی خود اصلاً دل خوشی ندارید، اما اهل تغییر هم نیستید و می ترسید اگر برای تغییر و پیشرفت در زندگی اقدام کنید، همین شرایطی که در آن هستید را هم از دست بدهید. حتماً شما هم شنیده اید که می گویند پشت هر سختی، آسانی نهفته است و مطمئن باشید اگر دشواری های تغییرات امروز را بپذیرید، بدون شک زندگی شما در آینده رنگ و روی جدید و تازه ای خواهد داشت. در چند روز آینده خبر خوشی به دست شما می رسد، این خبر برای دیگر اعضای خانواده هم مهم است و دست اعضای خانواده را بگیرید و برای شام بیرون از منزل بروید و در موقعیت مناسب این خبر خوش را با آنها در میان بگذارید تا به همگی حسابی خوش بگذرد.

از مسئله ای روحی یا فیزیکی رنج می برید و به رغم اینکه کوشش زیادی برای حل این مشکل نموده اید، هیچ چاره ای پیش روی شما قرار ندارد. بد نیست بدانید گاهی اوقات رویکرد انسان ها به زندگی باعث می گردد تا مسائل طور دیگری جلوه نمایند و پر اهمیت تر شوند. در نتیجه بهتر است همه چیز را به تقدیر بسپارید و مطمئن باشید هر مسئله ای در زمان مناسب خود حل خواهد شد. مسائل شما را حسابی سرخورده نموده و وقت کافی برای رسیدگی به اعضای خانواده و دوستان ندارید، امروز بهترین زمان است که بی خیال مسائل شوید و بعدازظهر را با اعضای خانواده یا دوستان عزیز خود بگذارنید.

انسان مردم داری نیستید و افراد زیادی را در زندگی رنجانده اید. امروز زمان آن است که نگاهی به گذشته بیاندازید و از اکنون به بعد خلق وخوی خوش و روی گشاده ای داشته باشید. سعی کنید برای دوستان و اعضای فامیل گوش شنوا باشید و دست آنها را در مسائل بگیرید. مطمئن باشید یاری شما بی نتیجه نخواهد بود و روزی فرا می رسد که دوستان و آشنایان دست شما را در زندگی بگیرند. خبر یا حادثه ناگواری برای یکی از اعضای فامیل یا دوستان شما رخ داده و هیچ کاری از دست تان بر نمی آید. در چنین شرایطی بهتر است این دوست را برای صرف شام به منزل یا رستوران دعوت کنید و به او بفهمانید به رغم اینکه کاری نمی توانید برای او انجام دهید، اما باز هم با او همدل هستید و آرزو می کنید هرچه سریع تر مشکل اش حل گردد.

اطرافیان، شما را به عنوان حلال مسائل می شناسند و توانسته اید تاکنون یکه و تنها زندگی را به پیش ببرید، اما به رغم اینکه تاکنون گره های زیادی را از مسائل دیگران باز نموده اید، اوضاع اقتصادی خوبی ندارید و فشار قسط ها و قرض ها امان شما را بریده است. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در چند هفته آینده فرصتی استثنایی انتظار شما را می کشد و با بهره گیری از این فرصت، سود و ثروت کلانی به جیب خواهید زد، به شرط اینکه موقعیت شناس باشید و فرصت های تجاری را زیر نظر بگیرید.

فکرهای زیادی در سر دارید اما از انجام این فکرها همواره باز مانده اید و می ترسید دیگران ایده های شما را به تمسخر بگیرند. اما از هیچ چیزی نباید بیم و هراس داشته باشید و تنها چیزی که نباید به آن فکر کنید، ترس است. همواره در زندگی حرف خودتان را بزنید و ایده هایی که دارید را با صدای رسا به گوش دیگران برسانید. مسئله ای میان شما و یکی از اعضای خانواده فاصله انداخته است و مدتی است که کانون خانواده شما، گرمی سابق را ندارد، برای حل این مشکل پا پیش بگذارید و اجازه ندهید زندگی خوشی که داشته اید به سردی بگراید.

علاقه زیادی به انجام کارهای دستی، هنری یا نویسندگی دارید، اما به دلایل مختلف نتوانسته اید استعداد خود را در این زمینه ها امتحان کنید. امروز زمان خوبی است که آستین بالا بزنید و در یک کلاس هنری یا نویسندگی ثبت نام کنید. حضور در میان هنرآموزان، اعتمادبه نفس شما را افزایش می دهد و خدا را چه دیده اید، شاید روزی هنرمند سرشناسی شدید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 14، 08، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 14، 08، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید