سرویس اشتراکی فال آوت 76 معرفی گردید؛ ماهی ده دلار برای سرور شخصی

به گزارش وبلاگ معلم، رونمایی جدید بتسدا، به طور کلی وضعیت نابه سامان این شرکت را برای مان رو می نماید؛ طوری که به نظر می رسد بهتر از این پس به جای الکترونیک آرتز، حمله به بتسدا را در اولویت کارمان قرار دهیم. شرکت بازی سازی بتسدا از یک سرویس اشتراکی برای فال آوت 76 رونمایی نموده است. این سرویس اشتراکی که Fallout 1st نام دارد، در ازای مبلغ ماهیانه 10 دلار یا سالیانه 100 دلار، به بازی کنندگان فال آوت 76 چند قابلیت بیشتر می دهد.

سرویس اشتراکی فال آوت 76 معرفی گردید؛ ماهی ده دلار برای سرور شخصی

بتسدا در حالی از سرویس اشتراکی بازی فال آوت 76 رونمایی می نماید که خود بازی هنوز هم وضعیت درست و درمانی ندارد. بازی فال آوت 76 به بدترین شکل ممکن عرضه شد؛ طوری که منتقدان و بازی نماینده ها چپ و راست بازی را کوبیدند و حتی امروز و پس از چند آپدیت، دید مثبتی به بازی ندارند.

در وضعیتی که بهتر است بتسدا به آپدیت رایگان بازی و بهبود آن ادامه دهد، با یک سرویس اشتراکی، آن هم با قیمت بسیار بالای ماهی ده دلار روبرو شده ایم.

طبق گفته بتسدا، کسانی که سرویس اشتراک Fallout 1st را خریداری می نمایند، به قابلیت ها و امکانات زیر دسترسی خواهند داشت:

  • سرورهای اختصاصی: می توان در یک سرور اختصاصی به همراه هفت نفر از دوستان خود و بدون دخالت دیگر بازی نماینده ها، به بازی کردن مشغول شد.
  • ظرفیت بی نهایت صندوق: می توان منابع ساخت و ساز را در یک صندوق به صورت نامحدود ذخیره کرد.
  • چادر سفر سریع: یک چادر خواهید داشت که می توان آن را هر جای نقشه قرار داد و به آن نقطه سفر سریع کرد. این چادر یک کیسه خواب و یک صندوق دارد.
  • اتم: ماهانه 1650 اتم، که در واقع واحد پولی خریدنی بازی است به دارندگان اشتراک ارایه می گردد.
  • لباس رنجر: این لباس فقط مختص دارندگان اشتراک خواهد بود.
  • بسته آیکون ها و ایموت ها: تعدادی ایموت مختص دارندگان اشتراک طراحی شده است.

قابلیت ها و امکاناتی که بتسدا از آن ها صحبت می نماید، اساسا در بیشتر بازی های آنلاین به صورت رایگان در اختیار همه قرار می گیرد. اینکه چنین قابلیت هایی را، که در واقع باید بخشی از بازی اصلی باشند، مثل یک صندوق که ظرفیت بی نهایت دارد یا یک چادر، در قالب یک اشتراک گران قیمت در اختیار بازی نماینده ها قرار داد، پدیده هایی جدید در صنعت بازی است.

نکته جالب این جاست که طبق گزارشی که خبرگزاری Forbes دیروز منتشر کرد، حتی همین اشتراک هم مثل دیگر بخش های فال آوت 76 پر از مشکل است. بازی نماینده هایی که این اشتراک را خریده اند، که اساسا باورمان نمی گردد افرادی هستند که روز اول این کار را نموده اند، در شبکه های اجتماعی و فروم های بتسدا از مسائل بسیار زیاد این اشتراک گفته اند.

بازی نماینده ها گفته اند که دیگر بازی نماینده ها توانسته اند به سروری که قرار است شخصی باشد ورود و تمام ساخته های آن ها را نابود نمایند. تعدادی دیگر از بازی نماینده ها گزارش داده اند که آیتم هایی که در صندوق های مثلا بی نهایت خود قرار داده اند، ناپدید شده اند.

بد نیست بتسدا نگاهی به استودیوی کوچک و مستقل Hello Games و تجربه آن ها از No Mans Sky می انداخت. بازی No Mans Sky در روز عرضه یک بازی کامل و قابل قبول بود، ولی در پی بازخوردهایی که از سوی بازی نماینده ها دریافت کرد، در پی آپدیت های کاملا رایگان به یک تجربه بسیار بزرگ و عمیق تبدیل شده است. حتی همین حالا و پس از سه سال آپدیت رایگان No Mans Sky هنوز هم یک آیتم خریدنی در بازی وجود ندارد.

سرویس اشتراکی Fallout 1st همین حالا برای خرید موجود است.

منبع: دیجیکالا مگ

به "سرویس اشتراکی فال آوت 76 معرفی گردید؛ ماهی ده دلار برای سرور شخصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس اشتراکی فال آوت 76 معرفی گردید؛ ماهی ده دلار برای سرور شخصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید