راکیتیچ: شرایطم را درک نمی کنم، می خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!

به گزارش وبلاگ معلم، هافبک کروات تیم فوتبال بارسلونا بار دیگر مدیران این باشگاه را به جدایی در صورت برنگشتن به ترکیب اصلی آبی و اناری تهدید کرد.

راکیتیچ: شرایطم را درک نمی کنم، می خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!

به گزارش وبلاگ معلم و به نقل از نشریه مارکا، با وجود قرار دریافت ایوان راکیتیچ در ترکیب بارسلونا برای بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندامتروپولیتانو، این هافبک کروات از وضعیتش در نوکمپ ابراز نارضایتی و به همین سبب مدیران باشگاه را تهدید کرد.

راکیتیچ پس از پیروزی تیمش به ریکارود سیرا خبرنگار شبکه مویستار اسپانیا گفت: می خواهم شرایط فعلی ام تغییر کند. وقتی یک شخصی احساس بدی دارد باید تلاش کند که از آن فاصله بگیرد. نمی دانم چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد اما مطمئنم که برای فوتبال بازی کردن هیچ جایی بهتر از بارسلونا نیست. می خواهم بهترین بازی هایم را انجام دهم و اگر در بارسلونا شد که چه بهتر. قبلاً گفتم پسر بچه ای هستم که توپش را از او گرفته اند، کسی که بزرگترین علاقمندی اش فوتبال بازی کردن است. با این حال می دانم که برای بازی کردن جایی بهتر از بارسلونا نیست.

راکیتیچ اضافه نمود: چیزی که من می خواهم لذت بردن از فوتبال بازی کردن است. الان هم دارم با تمام توانم بازی می کنم و می دانم که هنوز می توانم چیزهای زیادی به تیم بدهم. هم تیمی هایم به من اعتماد دارند و اگر مربی هم مرا در ترکیب قرار دهد، می فهمم که او نیز به من اعتماد کرده است. شرایطی که در این فصل داشته ام را درک نمی کنم چون من می خواهم بازی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "راکیتیچ: شرایطم را درک نمی کنم، می خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راکیتیچ: شرایطم را درک نمی کنم، می خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید