درخواست 13 کشور دنیا برای اتحاد در برابر کرونا

به گزارش وبلاگ معلم، گروهی متشکل از 13 کشور دنیا خواهان همبستگی برای مقابله با اثرات سوء ویروس کرونا بر همه ابعاد زندگی بشر شدند.

درخواست 13 کشور دنیا برای اتحاد در برابر کرونا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ معلم به نقل از آسوشیتدپرس، گروهی متشکل از 13 کشور از جمله انگلیس، برزیل، ایتالیا و آلمان خواهان همکاری جهانی در راستای کاهش تأثیرات ناشی از اپیدمی کرونا شدند.

این گروه در بیانیه ای مشترک، از تعهد به همکاری با همه کشور ها در راستای تدارک و هماهنگی اقدامات مالی، مالی، تجاری، مسافرتی و بهداشت عمومی در راستای به حداقل رساندن مضرات کرونا و بهبود هرچه سریع تر اوضاع خبر دادند.

آن ها بر ضرورت حفظ ارتباط دریایی، زمینی و هوایی در راستای تضمین تداوم جریان تبادل کالا از جمله تجهیزات پزشکی و بازگشت مسافران در راه مانده، تاکید نمودند.

این گروه که شامل کانادا، فرانسه، اندونزی، مکزیک، مراکش، پرو، کره جنوبی، سنگاپور و ترکیه نیز هست، همچنین بر اهمیت نقش حیاتی جامعه علمی در ارائه هدایت های لازم به دولت ها تاکید نمود.

جالب آنکه در میان این کشوها، نام برزیل نیز به چشم می خورد که ژایر بولسونارو رئیس جمهوری آن با الهام دریافت از همتای آمریکایی، چندان به خطر کرونا اهمیت نمی دهد و حتی آن را نوعی آنفولانزای کوچک توصیف نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "درخواست 13 کشور دنیا برای اتحاد در برابر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست 13 کشور دنیا برای اتحاد در برابر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید