شرح ایکاردی در مورد چرایی چیپ زدن ضربه پنالتی مقابل اودینزه

مائورو ایکاردی، مهاجم تیم فوتبال اینتر توضیحی در مورد ضربه پنالتی که به اودینزه زد، داد.

شرح ایکاردی در مورد چرایی چیپ زدن ضربه پنالتی مقابل اودینزه

به گزارش خبرنگاران ، مائورو ایکاردی با گلی که در دقیقه 76 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند موجب پیروزی یک بر صفر شب گذشته (شنبه) اینتر مقابل میهمان خود، اودینزه در هفته شانزدهم سری A ایتالیا شد. او در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما باید بعد از بازی سه شنبه شب مقابل پی اس وی آیندهوون که منجر به حذف مان از لیگ قهرمانان اروپا شد، سیگنالی می فرستادیم، اتفاقی که از آن ناامید شدیم، اما می دانستیم که هنور در رقابت های سری A می توانیم تیم های بالای جدول را بگیریم. به هر حال می توانیم با پیروزی در بازی های بعدی مان حذف از لیگ قهرمانان را به دست فراموشی بسپاریم و سال 2018 را به بهترین شکل ممکن به خاتمه ببریم.

کاپیتان اینتر همچنین در خصوص ضربه پنالتی که با ضربه ای چیپ وارد دروازه اودینزه کرد، گفت: من پنالتی را اینچنین زدم، چون لازم بود کمی اوضاع را تغییر دهم. من پیش از این به روش های مختلف ضربات پنالتی را زده بودم و در این بازی هم تصمیم گرفتم که زمان مناسبی برای پنالتی زدن به این روش است. در نهایت مهم گلزنی بود.

ایکاردی همچنین درباره توئیتی که وندا نارا، همسر و مدیربرنامه هایش بامداد روز شنبه منتشر و اشاره نموده بود که در حال مطالعه قرارداد جدید برای ایکادری است، اعلام نمود: وندا با باشگاه در ارتباط است و من تنها به فکر انجام کار خودم در زمین هستم. آنها به من خواهند گفت که چه زمانی وقت امضای قرارداد جدید است و در این باره نگرانی ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرح ایکاردی در مورد چرایی چیپ زدن ضربه پنالتی مقابل اودینزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح ایکاردی در مورد چرایی چیپ زدن ضربه پنالتی مقابل اودینزه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید