بررسی طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا

به گزارش وبلاگ معلم، در ششمین جلسه کارگروه مدیریت تبعات اقتصادی کرونا طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی این ویروس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ معلم، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، ششمین جلسه کارگروه مدیریت تبعات مالی کرونا به ریاست محمد نهاوندیان معاون مالی رئیس جمهور و با حضور مدیران و کارشناسانی از سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور مالی و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک مرکزی برگزار شد.

در این جلسه طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات مالی کرونا مورد بحث قرار گرفت و همچنین در رابطه با ارائه کمک مالی به خانوار های آسیب پذیر و حمایت و کمک به بنگاه های مالی آسیب دیده از کرونا با هدف حفظ اشتغال در کشور پیشنهاد های ارائه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

در این جلسه کارگروه تبعات مالی کرونا همچنین طرح تامین مالی زنجیره تولید با این هدف که بتواند از نقطه اول تامین مواد اولیه تا زنجیره ارزش و تولید کالای نهایی، بنگاه های تولید اعم از کوچک، متوسط و بزرگ را تحت پوشش تامین مالی قرار دهد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مجموعه پیشنهاد های ارائه شده در این کارگروه در جلسه ستاد مالی کرونا که قرار است روز پنج شنبه (فردا) در حضور رئیس جمهور برگزار شود، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بررسی طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی طرح جامع سیاست های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید