ابتلای دو نفر از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری به کرونا

به گزارش وبلاگ معلم، رییس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از ابتلای قطعی دو نفر از کادر درمانی این بیمارستان به کرونا ویروس خبر داد.

ابتلای دو نفر از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری به کرونا

به گزارش وبلاگ معلم از ایسنا، علی اکبر ولایتی در نشست خبری امروز خود که در محل بیمارستان برگزار گشت، با بیان این که با تلاش های جمهوری اسلامی ایران منحنی اپیدمی کرونا ویروس در حال کنترل است، اظهار کرد: براساس آخرین خبرها فرایند این بیماری در قم پایدار شده است، منحنی آن دیگر رو به صعود نیست و به تدریج نزول پیدا می کند.

وی با بیان این که بیماری کرونا درمان قطعی ندارد اما بعضی از درمان های حمایتی قادر به کنترل آن هستند، ادامه داد: برای مثال داروی درمان مالاریا یکی از مواردی است که گفته می شود تا حدی به کنترل این بیماری کمک می کند با این وجود انجام مراقبت های حمایتی باید از این بیماران صورت بگیرد.

رییس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به این که کادر درمانی این بیمارستان به شکل بی دریغ در حال خدمت رسانی به افراد مبتلا هستند، شرح داد: دو نفر از کادر درمانی این بیمارستان به طور قطعی به این بیماری مبتلا شده اند. شیوع ویروس کرونا مانند یک میدان مبارزه است و این ویروس یکی از دشمنان انسان است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ابتلای دو نفر از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای دو نفر از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید